Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Benátecká medovina naturální Česká medovina 10 l

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Land of Wine

• propolis v medovine jednoznačne + a už myslím že 4 krát beriem po 20 litrov a vždy ked prídem domov tak mám problém si nejaký liter odložiť.... je skvelá

Kvalitní a perfektní.

• Je moc dobrá :-)

Produkt nemá žádné parametry.

Naturální medovina bez příchutí, vyráběna za studena - tzv. "Královská medovina". Obsahuje dvojnásobné množství propolisu.Medovinu v kanystru 10 l lze zakoupit ve všech chuťových variantách. V ceně je již započítána cena kanystru.

Kvalitní a perfektní.

• Čekal jsem, že bude opravdu přírodní, když je v popisu uvedeno "Naturální medovina".

Vybral jsem kvůli ceně, protože medoviny vypiju celkem dost a velké balení se mi jevilo jako užitečné. Dneska kanystr přišel, a na etiketě je jako složení uvedeno "voda, med, kyselina citrónová, cukr." Domníval jsem se (podle popisu), že je medovina přírodní, bez přidaných látek, proto mě tam cukr a kyselina citrónová poněkud nemile překvapily. Nicméně jsem to ochutnal, a vypít se to dá, po stránce chuti to špatné není, ovšem příště zůstanu u své osvědčené královské od Včelnexu (med, byliny, voda).
    Pokud tedy někomu nevadí, že je to trochu upravené, a jde mu hlavně o to, aby toho bylo hodně za rozumnou cenu, tak lze doporučit, ale kdo má mlsný čumák jako já, najde lepší. Ovšem to už samozřejmě za jinou cenu.

• Je moc dobrá :-)

• , zakoupeno v Land of Wine

• Výborná, chutná a hlavně není dolihovávaná