Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Pleva Limitovaná Sladce malinová medovina 0,5 l

TOP 39 v kategorii Medoviny

Pleva Limitovaná Sladce malinová medovina 0,5 l

Malinové pokušení vonící létem Nápad na malinovou medovinu vznikl tak nějak náhodou, jako ona pověstná z nouze ctnost :-) Sháněli jsme rybíz na naši oblíbenou rybízovou...
Doporučená nabídka Pleva

Skladem • 1 varianta67 Kč99 % • 6 871 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

V kocovine neboli hlava, rychle ubyva, manzelka ji nepije

Moc dobrá medovina.

Skvělá chutˇ doporučuji.

Malinové pokušení vonící létem

Nápad na malinovou medovinu vznikl tak nějak náhodou, jako ona pověstná z nouze ctnost :-) Sháněli jsme rybíz na naši oblíbenou rybízovou medovinu, ale bylo ho zrovna málo. Při poptávání po známých jsme se dostali k pořádné úrodě nádherně zralých malin, které si o naložení do medoviny přímo říkaly. A tak řady našich jedinečných medovin rozšířila skvělá medovina vonící létem a čerstvě natrhanými slaďoučkými malinami.

Soudě podle toho, jak rychle byla naše malinová novinka rozebrána nám bylo jasné, že nadchla nejen nás, ale i naše zákazníky. Proto jakmile dozrály maliny v následujícím roce, založil Milan Pleva novou várku. Ta je nyní již vyzrálá přesně tak, aby dokonale potěšila vaše chuťové pohárky.

Obsah alkoholu: 13,7 %

V internetovém obchodě www.pleva.cz je zakázán prodej alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.

V kocovine neboli hlava, rychle ubyva, manzelka ji nepije

Moc dobrá medovina.

Skvělá chutˇ doporučuji.

• , zakoupeno v Pleva

Ze zakoupených medovin nejlepší.

• Sladoucka, vonava, kvalitni
  • , zakoupeno v Pleva

• super, jako každá limita od Plevů
    • je jí vždy málo a rychle ubývá

vřele doporučuji

chutné a kvalitní pití.